♥ Světu jsi možná jen jedinou osobou,ale jediné osobě můžeš být celý svět ♥

Listopad 2008Freestyle Motocross Gladiator Games 08

27. listopadu 2008 v 18:38 | Janča |  ←Petr Pilát→
První ze dvou dlouho očekávaných soubojů světové špičky ve freestyle motocrossu zavítal podruhé ve své historii do ostravské ČEZ arény. Diváci si mohli vychutnat pořádnou porci neuvěřitelných triků a adrenalinové zábavy, jak jinak než v duchu gladiátorských her.

Představilo se celkem patnáct jezdců, kteří bojovali po celou dobu svého vystupování o přízeň publika. To svým ohlasem rozhodovalo o bytí či nebytí v soubojích. Vítězem celého klání se stal Petr "Pilník" Pilát, který získal gladiátorský meč pro vítěze. A to navzdory tomu, že v dopoledním tréninku nedotočil backflip. Následoval poměrně bolestivý pád a Petrova chůze před večerní akcí připomínala spíše kulhajícího Joffreye de Peyrac z Angeliky než sedmnáctiletého sportovce.
Naši jezdci jeli v tomto složení: Petr Kuchař, Martin Koreň, Libor Podmol, Petr Pilát, Ondřej "Čert" Záruba. Zdeněk Fusek do bojů kvůli rozlámanému zápěstí nemohl zasáhnout. Zbytek startovního pole, byl národnostně velmi rozmanitý: Eigo Sato (Jap), Nick Franklin (Nový Zéland), Wiley Fullmer, Sean Nielson, Dustin Miller, Justin Hoyer (všichni USA), Reagan Sieg, Jeff Fehr (oba Kanada), Morgan Carlson (SWE) a Chris Birch (Dánsko).
Tento rok nebyly na pořadu dne žádné představovací jízdy, jako v minulosti, ale hned se odstartovalo po dvojicích. V těchto jízdách jezdci divákům salta ještě neukázali, ale pomalu začali uvádět arénu do varu. Justin Hoyer, který pravidelně ukončuje gladiátorské hry na sněžném skútru hlavou dolů, tentokrát nechtěl čekat až na závěr a předvedl na motorce fantastické triky jako Tsunami Scorpion, Oxecutioner, Flat Linner.
Jedním z diváckých vrcholů bylo překvapení v podobě Matěje Česáka. Tenhle devítiletý drak na motorce skákal na svém stroji KTM 65 z klasické velké rampy, kterou měl nastavenou na vzdálenost nějakých šest metrů. Do svých poletů zařadil i tríčky jako Nac Nac, Thurn Down a one hand landing. Máťa se dočkal zasloužených ohromných ovací a málokdo z diváků věřil svým očím.
Gladiator Games - jízdy až do finále
První kolo
Dustin Miller i přes své triky jako Mase Twist, Thurn Down Whip, Cliff Hanger to No Handed Lander nestačil na Morgana Carlsona.
Sean Nielson zase ačkoliv předvedl dva Backflipy a Jack Hammera se musel sklonit před japonským samurajem Eigem Satem, jednou z největších hvězd ostravské akce a pravidelným účastníkem X-Fighters. Ten předvedl kombinace Backflip No hand, Nac Nac a z nerotačních triků ještě Tsunami Scorpion.
Libor Podmol do souboje s Nickem Franklinem vyrukoval s triky Running Man, Kiss of Death, Backflip Can Can, Backflip Nac Nac, ale kupodivu to bylo na novozélanďana málo. Toho publikum poslalo do dalších bojů díky trikům Tsunami Indian, Backflip Nac Nac a lahůdce One Hand Seat Grab Indian to Hollygrab.
Kuchta se vrátil opět po roce na místo činu, a sám si možná řekl, že je na čase konečně prolomit smůlu, která ho provázela při návštěvách vítkovické arény. Díky Backflipům One Hand ,Double Nacu ,a Whipu si poradil s Reaganem Siegem, který má kvalitní protahované triky Striper, Seat Grab Hart Attack, Helicopter. Ale salta jsou salta a tak se mohli diváci na Kuchtu těšit v dalším kole.
Kanaďan Jeff Fehr souboj s Martinem Koreněm odplachtil bez salt a tak bylo jasné, když Martin začal točit salta s kombinacemi No hand, No Footed, že si ho diváci vyžádají i v dalším průběhu večera.
Chris Birch byl v České Republice poprvé. Předvedl také to nejlepší ze svého umění s triky jako Helicopter, Jack Hammer, Double Hart Attack, ale bylo zřejmé, že na Petra Piláta to rozhodně stačit nemůže. Pilník otočil několik salt s kombinací Nac Nac, One Hand, Pendulum a s přehledem postupil do dalších bojů.
Hodně nemilosrdný byl los pro našeho začínajícího ridera Ondru "Čerta" Zárubu. Na toho zbyl loňský vítěz - Wiley Fullmer. Toho si jistě díky neuvěřitelnému stylu ještě mnoho diváků pamatovalo. Ondra působil na diváky triky jako Super Can One Hand, Jack Hammer, Shaolin, Saran Wrap. Willey Fullmer šel do toho se stejnou brutalitou jako minule. Šílený Tsunami Scorpion, Double Hart Attack Scorpion, Backflip a neuvěřitelný Flat Linner, kdy motorku hodí před sebe s takovou razancí do Whipu, že ho doslova táhne za sebou a nohy má přitom nahoru jako by v Hart Attacku, prostě něco těžko uvěřitelného. Bylo jasné, že Willey se dostane stejně jako loni hodně daleko.
Čtvrtfinále
Morgan Carlson v dalším kole pokoušel diváky dostat na svoji stranu triky jako v prvním kole, kde předvedl Crac Nac Indian, Thurn Down, Tsunami, ale Willey Fulmer k jeho šílenostem přidal ještě Backflip Superman a byl semifinále.
Eigo Sato ještě přidal v dalším kole Backflip Cordova a Backflip Lazy Boy a čekal, s čím se vytáhne Petr Pilát.
Pilník do salt přidal ještě Hellclicker a velmi zajímavou a těžkou věcičku, Can Can Take Off to Can Can Lander, což znamená, že na rampu najíždí s oběma nohama na jedné straně motorky, provede salto a stejně tak i přistane. V semifinále si bouřící hala vyžádala Petra Piláta.
Semifinále
Semifinálový souboj Kuchty s Fullmerem nabídl divákům opět oblíbené triky v podání obou jezdců, ale tím šťastnějším kdo se podíval nakonec do finále byl rodák z Kalifornie.
Druhé semifinále bylo záležitostí českých jezdců Pilníka a Martina Koreně. Pilník přidal do salt ješte Backflip Stale Fish, Backflip Barhop, a Martin se vytáhnul hodně vysokou "devítkou " Nacem, Hollygrabem, a Backflip Supermanem. Do finále si hala vykřičela Petra Piláta.
Finálová jízda čítala šest triků a jako první jel Wiley. Hollygrab to Double Seat Grab Hart Attack, Tsunami Scorpion, Seat Grab Hart Attack, Backflip Superman, Backflip Superman Indian. Jeho poslední trik byl opět Flat Linner, protože věděl, že jeho brutality se publiku líbí a tak na něj vsadil i ve finále.
Pilník začal Shaolinem s přistáním s jednou rukou, Backflip, Backflip Stale Fish, Jack Hammer také to One Hand Lander, Backflip Can Can Lander a jako poslední trik ve finále Pilous opět předvedl flipa Take Off Can Can s přistáním do Can Canu. Bouřící aréna určila vítězem Petra Piláta.
Pak přišel čas i na Justina, nyní už na sněžném skútru. Společně s Pilníkem předvedli salto, což byla pěkná tečka za povedeným FMX večerem stejně jako závěrečný vláček v podání všech jezdců.
Co říci na závěrem? V sobotu 29.11.2008 v O2 Areně to bude ještě o mnohem větší...Fotografie z akce naleznete během několika dnů na stránkách www.gsma.cz

Fotky ještě dodám
Tulipány

21. listopadu 2008 v 21:54 | Janča |  ←Kytičky→
Obrázok “http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/147/7/6/Tulip_by_waleed_DP.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://fc04.deviantart.com/fs24/p/2007/326/3/30b3a96fcd4cf027.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.


Obrázok “http://tn3-2.deviantart.com/fs13/300W/f/2006/363/1/f/skagit_valley_tulip_festival_by_stranj.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-1.deviantart.com/fs15/300W/f/2007/092/7/8/Tulip_Still_Life_II_by_aimeelikestotakepics.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-1.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/113/f/8/tulip_by_bule.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.


Obrázok “http://tn3-2.deviantart.com/fs14/300W/f/2007/046/5/a/Tulips_by_RichAllen.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/287/d/a/Ottawa_Tulips_by_EldorGemst.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-2.deviantart.com/fs16/300W/f/2007/151/d/5/Tulips_by_Art_Photo.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-2.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/293/8/6/Tulips_by_sking243.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Obrázok “http://tn3-1.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/105/a/7/Black_Tulips_by_FilMFlaM.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Méďi

21. listopadu 2008 v 21:51 | Janča |  ←Me to you→


Zvířátka

21. listopadu 2008 v 21:22 | Janča |  ←Animace→Pejsci

21. listopadu 2008 v 21:17 | Janča |  ←Psi→Chazz

15. listopadu 2008 v 22:22 | Janča |  ♥♥♪♫ Linkin Park ♥♥♫♪

http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Linkin-Park-w11.jpg
jojo kdyby mi Chazzy dal takovou růžičku :)Mike

15. listopadu 2008 v 22:13 | Janča |  ♥♥♪♫ Linkin Park ♥♥♫♪


Rob

15. listopadu 2008 v 21:50 | Janča |  ♥♥♪♫ Linkin Park ♥♥♫♪klip Papercut


Joe

15. listopadu 2008 v 21:42 | Janča |  ♥♥♪♫ Linkin Park ♥♥♫♪


Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem