♥ Světu jsi možná jen jedinou osobou,ale jediné osobě můžeš být celý svět ♥

Rituál v hodině Draka

11. srpna 2007 v 16:27

Hodně ze své síly a energie čerpá domov také z půdy, na níž stojí.Kdykoli se energie domova unaví nebo je přetížena nahromaděním nadměrné jinové energie, je účinnou metodou, jak domovu dodat energii, její načerpání z půdy. Představte si, že pod vaším domovem je základový kabel, který připomíná mohutný trubicový kořen spojující jeho střed s útrobami země. Myslete na něj jako na tlustý kořen, který sahá hluboko do půdy a vysílá vzhůru tisíce kořínků, čerpajících energii ze země a dodávajících ji k vám domů.
Tato vizualizace velmi účinně oživuje energii vašeho domova. Přivádí do domu mocnou zemskou čchi a je obvzlášť dobrá k posílení vztahů mezi jeho obyvateli. Představujte si, že tento kořen zasahuje až hluboko do půdy a přečerpává do domu mocnou zemskou energii. Je jako základový kabel schopný vyrovnávat čchi u vás doma tím, že dodává základové energii domu sílu a svěžest.

Toto posílení je výborné, když máte pocit, že svět je proti vám, když se cítíte nemilovaní a potřebujete přátele. Vytváří velice útěšnou energii, kdykoli procházíte obdobím deprese nebo máte více problémů se svými vztahy, než by se slušelo, nebo vás na úřadě sužuje politikaření.

Toto posílení základového kabelu je třeba provádět časně ráno v hodině draka, mezi sedmou a devátou. Tehdy je vizualizace nejúčinnější.

Současně se porozhlédněte po bezprostředním okolí svého domova. Postarejte se, aby příliš blízko vašeho domu nebyly žadné stromy. Pokud tu jsou, zajistěte aby jejich listí nestínilo váš dům do té míry, že by blokovalo životodárnou sluneční energii. Taky kořeny blízkých stromů ruší neviditelné zakladové kabely domova a způsobují, že jeho obyvatelé zažívají vratkost a nerovnováhu. Výsledkem je pak ztráta podpory přátel a kolegů. Vycítíte-li takovou situaci, postavte se časně ráno před svůj dům, zhluboka se nadechněte, natáhněte obě ruce před sebe a představte si velmi jasné žluté světlo v základech střední části domu. Představte si, jak se základový kabel plní žlutým světlem, a sledujte je v duchu až hluboko do země. V duchu "uvidíte", jak se základy rozzáří, když se jich dotkne vaše vědomí. Potom se snažte vycítit, jak vzhůru do vašeho domova proudí energie a stabilizuje jej.

Věnujte několik okamžiků vytvoření mentální představy svého domova s jeho základovým kabelem rozzářeným řadou spletí kořenů zarůstajících hluboko do země.
Myslete si při tom: "Posiluji svůj domov základovou energií země. Dodává domovu stabilitu a vnáší zpět do našich životů štěstí dobrých vztahů."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem